WYZWANIA KARDIOLOGII DZIECIĘCEJ 2018
Kraków, 14 - 16 czerwca 2018

miejsce

Hotel Best Western Premier

to hotel, który od wielu lat proponuje swoim gościom noclegi na najwyższym poziomie. Jako członkowie największej, renomowanej sieci hotelowej na świecie, stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie działania kierujemy w stronę topowych standardów. Jako pierwszy w Polsce hotel w grupie, otrzymaliśmy określenie „Premier”, świadczące o obecności w jakościowej czołówce. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszych murach był zgodny z oczekiwaniami. Hotel Best Western Premier zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. To nie tylko tani hotel w Krakowie, to także wielofunkcyjne sale konferencyjne, dogodna lokalizacja, olbrzymi parking i doświadczona obsługa.

Adres: Best Western Premier Kraków Hotel, ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

Plan dojazdu

DOJAZD Z WARSZAWY (E77)
Wjazd z E77 w Aleję 29-go Listopada, skręt w prawo w ul. Opolską, hotel będzie widoczny po prawej stronie.
zobacz mapę

DOJAZD Z LOTNISKA KRAKÓW-BALICE LUB Z KATOWIC (A4)
Zjazd z autostrady: kierunek Kraków-Północ, wiaduktem nad rondem Ofiar Katynia prosto w ulicę J. Conrada, hotel będzie widoczny po lewej stronie.
zobacz mapę

DOJAZD Z RZESZOWA (A4)
autostradą A4 kierunek Kraków-Północ, wiaduktem nad rondem Ofiar Katynia prosto w ulicę J. Conrada, hotel będzie widoczny po lewej stronie.
zobacz mapę

DOJAZD Z ZAKOPANEGO (E77)
Zjazd na obwodnicę, kierunek Kraków Północ, wiaduktem nad rondem Ofiar Katynia prosto w ulicę J. Conrada, hotel będzie widoczny po lewej stronie.
zobacz mapę